Wypoczynek nad morzem dla całej rodziny

Atrakcje

SAUNA DO DYSPOZYCJI GOŚCI DOMKÓW BARKA

Nowość! Każdy z naszych Gości ma możliwość odprężyć się w nowej saunie znajdującej się na terenie naszego obiektu.

NOWY PLAC ZABAW

Na Państwa pociechy czeka nowy, kolorowy  plac zabaw który znajduje się na ogrodzonym terenie naszego
obiektu Domki Barka.

Karwia

Karwia to letniskowa miejscowość położona nad morzem, niedaleko Jastrzębiej Góry. Największą jej atrakcją jest bez wątpienia szeroka, piaszczysta plaża, oddzielona od lądu wydmami i lasem sosnowym, zaliczana do najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża. Historia Karwi sięga 1274 roku, natomiast turyści przyjeżdżali tu już przed II Wojną Światową dla szerokiej plaży z sosnowym lasem i wydmami oraz czystego powietrza bogatego w jod. Na terenie Karwi i Jastrzębiej Góry wytyczono 3 trasy do Nordic Walking o łącznej długości ponad 32km i różnym stopniu trudności.

PARK KRAJOBRAZOWY

Plaża w Karwi to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości – jest jedną z najszerszych nad Bałtykiem. Od miejscowości oddzielona jest pasem wydm porośniętych lasem sosnowym.

JAZDA KONNA

Gospodarstwo Agroturystyczne RUMAK w okolicy Karwi oferuje jazdę konną pod nadzorem instruktora, dla dzieci, osób początkujących oraz dla zaawansowanych.

BIELAWSKIE BŁOTA

Bielawskie Błota – znajdują się w ich obrębie dwa rezerwaty florystyczne: Moroszka Bielawskiego Błota i Woskownicy Bielawskiego Błota.